Skip to main content

Owner

COPLEY CHARLES JUDD &

Mailing: Woodbury, CT

Filter map by this owner

Parcels

2

Total assessed value

$236.6K

Total acreage

50 ac

Absentee parcels

2 of 2

Parcels

AddressAcresValue
87 RUCUM RDMap 34 · Block 059 · Residential10$221,900
RUCUM RDMap 34 · Block 030 · Residential Vacant Land40$14,700

Recent recorded sales

  • RUCUM RD

    Jul 22, 2022 · COPLEY CHARLES JUDD &

    $220,000
  • RUCUM RD

    Jul 22, 2022 · COPLEY CHARLES JUDD & GRANT ELIZABETH

    $220,000
  • 87 RUCUM RD

    Jul 22, 2022 · COPLEY CHARLES JUDD &

    $220,000
  • 87 RUCUM RD

    Jul 22, 2022 · COPLEY CHARLES JUDD & GRANT ELIZABETH

    $220,000