Assessed value
$220,290
$220,290 land
Acreage
10 ac
$22,029 / ac
Land use
Residential
C
Year built
—
Owner mailing
Southport, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
Sep 19, 1978
— GAVEL FRANK J
Bk/Pg 0037/0480
Assessed value
$220,290
$220,290 land
Acreage
10 ac
$22,029 / ac
Land use
Residential
C
Year built
—
Southport, CT
Different from property address (absentee owner)
Sep 19, 1978
— GAVEL FRANK J
Bk/Pg 0037/0480