Assessed value
$152,670
$152,670 land
Acreage
2.21 ac
$69,081 / ac
Recorded sales
Feb 12, 2016
— BULLOCK KENNETH H
Bk/Pg 0122/0875
Feb 23, 1995
— BULLOCK KENNETH H & LINDA D
Bk/Pg 0063/0942
More on Minor Bridge Rd
3 MINOR BRIDGE RD
$368,060 · 1 ac · Built 1930
4 MINOR BRIDGE RD
$400,610 · 2.86 ac · Built 1983
6 MINOR BRIDGE RD
$486,290 · 3.32 ac · Built 1962
7 MINOR BRIDGE RD
$298,550 · 3 ac · Built 1971
9 MINOR BRIDGE RD
$244,510 · 1.26 ac · Built 1952
11 MINOR BRIDGE RD
$304,010 · 1.32 ac · Built 1957
14 MINOR BRIDGE RD
$492,380 · 3.07 ac · Built 1961
15 MINOR BRIDGE RD
$264,250 · 14.11 ac