Assessed value
$368,900
$368,900 land
Acreage
14.99 ac
$24,610 / ac
Recorded sales
Aug 16, 2023
— SWEENY PATRICK & MICHELE
Bk/Pg 0136/0404
More on Willow Brook Dr
12 WILLOW BROOK DR
$540,400 · 10.79 ac · Built 2026
25 WILLOW BROOK DR
$1,341,970 · 10.54 ac · Built 2017
26 WILLOW BROOK DR
$984,410 · 10.11 ac · Built 2002
27 WILLOW BROOK DR
$3,860,850 · 10.65 ac · Built 2008
WILLOW BROOK DR
$70 · 1.72 ac
WILLOW BROOK DR
$264,810 · 10.13 ac
WILLOW BROOK DR
$327,390 · 10 ac
WILLOW BROOK DR
$327,390 · 10 ac