Skip to main content

Parcel · Map 11 · Block 005

18 WAKELEE RD

Owner: CLARK BRUCE S & ERNESTINE S

Assessed value

$382,200

$218,890 bldg · $163,310 land

Acreage

3.69 ac

$103,577 / ac

Land use

Residential

C

Year built

1978

1,764 sqft

Owner mailing

Roxbury, CT

Building

Style
Split Level
Year built
1978
Living area
1,764 sqft · 1.0 story