Assessed value
$267,820
$267,820 land
Acreage
11.31 ac
$23,680 / ac
Land use
Residential Vacant Land
C
Year built
—
Owner mailing
New York, NY
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
Dec 20, 1996
— OFFIT KENNETH &
Bk/Pg 0067/0842
More on Judge Rd
3 JUDGE RD
$1,204,980 · 7 ac · Built 1987
4 JUDGE RD
$487,690 · 8.78 ac · Built 1977
15 JUDGE RD
$930,230 · 7.04 ac · Built 1993
16 JUDGE RD
$566,930 · 7.22 ac · Built 1981
26 JUDGE RD
$784,910 · 3.1 ac · Built 1930
29 JUDGE RD
$383,950 · 5.61 ac · Built 2023
32 JUDGE RD
$789,320 · 6.67 ac · Built 1989
35 JUDGE RD
$791,840 · 40.4 ac · Built 1732