Assessed value
$18,760
$18,760 land
Acreage
28.5 ac
$658 / ac
Land use
Residential
C
Year built
—
Owner mailing
Roxbury, CT
Different from property address (absentee owner)
Recorded sales
Aug 24, 1995
— BRONSON HOWARD M & CATHLEEN
Bk/Pg 0065/0003
Assessed value
$18,760
$18,760 land
Acreage
28.5 ac
$658 / ac
Land use
Residential
C
Year built
—
Roxbury, CT
Different from property address (absentee owner)
Aug 24, 1995
— BRONSON HOWARD M & CATHLEEN
Bk/Pg 0065/0003