Skip to main content

Parcel · Map 34 · Block 031

115 RUCUM RD

Owner: HENNESSEY PRISCILLA

Assessed value

$261,520

$84,280 bldg · $173,250 land

Acreage

12 ac

$21,793 / ac

Land use

Residential

C

Year built

2010

672 sqft

Owner mailing

Woodbury, CT

Different from property address (absentee owner)

Building

Style
Bungalow
Year built
2010
Living area
672 sqft · 1.0 story

View source assessor card
115 RUCUM RD — Roxbury Land Records